Apie mus

UAB Kuvitas Lietuvoje veikianti įmonė, kuri specializuojasi nekilnojamo turto ir statybos projektų valdymo srityse. Mūsų tarptautinė patirtis ir darbuotojų žinios leidžia valdyti mūsų klientų vykdomus plėtros projektus nuo pradžios iki galo. Prie techninių ir valdymo sugebėjimų, mūsų personalas yra kompetentingas ir visais sutartiniais bei finansiniais projektų klausimais.

 

Mūsų pagrindinis principas, kuriuo mes vadovaujamės – ginti visus mūsų klientų interesus sprendžiant klausimus su projekto vykdytojais. Mūsų tikslas yra dalyvauti projekte nuo pat pradžių: padėti klientui nustatant tikslus, priimant pagrindinius sprendimus, renkantis tinkamiausius projektuotojus ir sudarant sutartys. Mes taip pat valdome projektavimo ir planavimo procesą, kad būtų pasiekti veiklos ir techniniai tikslai, bei vadovaujame projektui, kad būtų laikomasi nustatytų terminų ir sutarto biudžeto sąlygų.

 

Mes manome, kad valdymo sistemos, skirtos projektui kontroliuoti, turi būti pritaikytos jau projekto pradžioje ir naudojamos projektavimo bei statybos etapų metu. Ankstyvi patarimai dėl statybos metodų, rangovų ir inžinierių, bei ekspertų paruoštos sutartys, kurios pagrįstos išsamiais sutartiniais dokumentais, sudaro tvirtą pagrindą projektų valdymui ir priežiūrai statybos etapo metu.

 

Mūsų įmonės naudojama kokybės sistema užtikrina, kad mūsų paslaugos visada yra aukštos kokybės ir visapusiškos. Mes pritaikome projekto organizavimą pagal projekto ir kliento poreikius, užtikriname, kad visi reikalingi darbai būtų padaryti bei siekiame, kad būtų išvengta nereikalingų arba besidubliuojančių resursų.

 

Mūsų visapusiškas ir atsakingas projekto valdymas leidžia klientams efektyviai rūpintis savo reikalais. Paprasčiausiai mes nuolat informuojame klientą apie projekto eigą ir būklę. Darbas, kuri atliekame siekdami palengvinti klientui priimti sprendimus, užtikrinant projekto sėkmę ir suteikia klientui galimybę visą dėmesį sutelkti savo tikslams.

 

Mes palankiai vertiname potencialių klientų konfidencialumą, atvirą ir laisvą bendravimą su mumis ir mes atsakome tuo pačiu.

 

Mes pasiruošę Jums padėti!

 

Vytautas Kukarskas

UAB Kuvitas

Direktorius